choose a draw :

BODYBOARD U14 FINAL

01 Name Pts Rank
red BODE DAVIS
white KAI HAVEN
blue KONALU YAMAMOTO
yellow LOUIS FOSBINDER
green BRYCE CUNNINGHAM
black MATIAS BANTO

choose a draw :

GIRLS 14-15 SEMI-FINAL

01 Name Pts Rank
red CHRISLYN SIMPSONKANE
white MAIA WEST
blue SHIA BOVERMAN
yellow
02 Name Pts Rank
red SLOANE JUCKER
white IONE LA TURNER
blue TALIA SLOAN
yellow BELLA KUAILANI

GIRLS 14-15 FINAL

03 Name Pts Rank
red 1.1
white 1.2
blue 2.1
yellow 2.2

choose a draw :

OPEN MEN Round 01

01 Name Pts Rank
red KALAOKAHAKU WILLARD
white NIKO BANTO
blue RORAN MULLEN
yellow HENRY MCNAMARA
green JARED VELTSOS
black OZZI REYES
02 Name Pts Rank
red ZOLTEN POULSEN
white ANGEL JARDINE
blue NAHUEL MESSERA
yellow MATTEUS SANTOS
green BODE DAVIS
black KAPENA KUAILANI
03 Name Pts Rank
red HANS VANDERVOORT
white KAI NELSON
blue KEANO JARDINE
yellow CASH BERZOLLA
green KAHLIL PINRERESCHOOY
black KANOA KUAILANI
04 Name Pts Rank
red CHASE BURNS
white SEAN MCCLENAHAN
blue RYDER PROUTY
yellow MARLEY LOPAKA FRANCO
green CONNOR BEAVER
black NOA AUWELOA
05 Name Pts Rank
red MEMPHIS BROWN
white JEREMY HANSEN
blue MATIAS BANTO
yellow MARCO RISTA
green KINGSTON PANEBIANCO
black SHANE MILLER
orange JON-MICHAEL DELIMA

OPEN MEN Round 02

06 Name Pts Rank
red 1.1
white 2.2
blue 2.3
yellow 2.5
green 3.4
07 Name Pts Rank
red 1.2
white 1.4
blue 2.1
yellow 3.3
green 3.5
08 Name Pts Rank
red 1.3
white 1.5
blue 2.4
yellow 3.1
green 3.2

OPEN MEN SEMI-FINAL

09 Name Pts Rank
red 2.6
white 2.7
blue 2.8
yellow 3.6
green 3.7
black 3.8

OPEN MEN FINAL

10 Name Pts Rank
red 1.6
white 1.7
blue 1.8
yellow 1.9
green 2.9
black 3.9

choose a draw :

BOYS 14-15 QUARTER-FINAL

01 Name Pts Rank
red ZOLTEN POULSEN
white DUKE STANTON
blue MARLEY LOPAKA FRANCO
yellow
02 Name Pts Rank
red CHASE BURNS
white JAYDEN CRAIG
blue ANGEL JARDINE
yellow
03 Name Pts Rank
red LUCIO LEAL
white KINGSTON PANEBIANCO
blue KEANO JARDINE
yellow
04 Name Pts Rank
red NOAH HAAS
white RORAN MULLEN
blue DYLAN RILEY
yellow OZZI REYES

BOYS 14-15 SEMI-FINAL

05 Name Pts Rank
red 1.1
white 1.2
blue 2.3
yellow 2.4
06 Name Pts Rank
red 1.3
white 1.4
blue 2.1
yellow 2.2

BOYS 14-15 FINAL

07 Name Pts Rank
red 1.5
white 1.6
blue 2.5
yellow 2.6

choose a draw :

OPEN BODYBOARD QUARTER-FINAL

01 Name Pts Rank
red JACOB ROMERO
white DYLAN RILEY
blue HAVEN AHN
yellow LOGAN SOMOBA
green COLE PERALTO
black DAYLAN SANIATAN
orange KELLEN YAMASAKI
02 Name Pts Rank
red NOA AUWELOA
white HILINA'I KUEWA
blue MILES OBLEY
yellow ALEX SAKAMOTO
green BRANDON SILVA
black KAPONO BIVIT
orange JOHN-MICHAEL DELIMA
03 Name Pts Rank
red DEEGAN SILVA
white KEANU LANOZA
blue REXFORD ANG
yellow EZRA HILL
green KOLU KALAMA
black ANDREW KARR
orange
04 Name Pts Rank
red CODY MILOU
white JACOB SIMBRE
blue KAINOA LONO
yellow LUKE KOMISS
green ALIKA KALUA
black MITCHELL MARRS
orange

OPEN BODYBOARD SEMI-FINAL

05 Name Pts Rank
red 1.1
white 1.2
blue 2.3
yellow 2.4
green 3.1
black 3.4
06 Name Pts Rank
red 1.3
white 1.4
blue 2.1
yellow 2.2
green 3.2
black 3.3

OPEN BODYBOARD FINAL

07 Name Pts Rank
red 1.5
white 1.6
blue 2.5
yellow 2.6
green 3.5
black 3.6

choose a draw :

GIRLS 16 & OVER FINAL

01 Name Pts Rank
red STELLA VALDEZ
white HADLEY TALAVS
blue HAYLEE BOVERMAN
yellow NORA LIOTTA

choose a draw :

BOYS 16-17 FINAL

01 Name Pts Rank
red CASH BERZOLLA
white MATTEUS SANTOS
blue OTIS BUCKINGHAM
yellow

choose a draw :

BOYS/GIRLS U10 SEMI-FINAL

01 Name Pts Rank
red JULIAN LIBITSKY
white KALLI SPRENGER
blue MADISON CAMBIER
yellow INDY DEWATER
green ALICE GRIER
black
02 Name Pts Rank
red AUKAN MESSERA
white SAMUEL ROSETT
blue CREWS OLIVER
yellow GREYSON NALU DAPROZA
green AVERY STELOW
black

BOYS/GIRLS U10 FINAL

03 Name Pts Rank
red 1.1
white 1.2
blue 2.1
yellow 2.2
green 3.1
black 3.2

choose a draw :

GIRLS U12 FINAL

01 Name Pts Rank
red BAYLEE BROWN
white OCEAN LIPSTEIN
blue MAYLI HACK
yellow MADISON CAMBIER
green KALLI SPRENGER
black EMI NORAH

choose a draw :

BOYS U12 Round 01

01 Name Pts Rank
red MASON BURNS
white JOTAL HOLSTEIN
blue NOAH CAMBIER
yellow IKAIKA CARVIHO
02 Name Pts Rank
red RAEL PINERESSCHOOLEY
white KAI MCCLUSKEY
blue KODO FUJIMOTO
yellow IDREN SARDINHA
03 Name Pts Rank
red KONA YAMADA
white KAI HAVEN
blue EMMETT CONNELLY
yellow KOA FABIO BLANCH
04 Name Pts Rank
red RYDER PROUTY
white GABRIEL FISCHER
blue BRYCE CUNNINGHAM
yellow MATT DUESTER
05 Name Pts Rank
red ARCHER OLIVER
white ASHER MCCLENAHAN
blue BENJAMIN ROSETT
yellow KAI MARTINS

BOYS U12 Round 02

06 Name Pts Rank
red 1.1
white 1.2
blue 2.3
07 Name Pts Rank
red 1.3
white 1.4
blue 2.5
08 Name Pts Rank
red 1.5
white 2.1
blue 2.2
yellow 2.4

BOYS U12 SEMI-FINAL

09 Name Pts Rank
red 1.6
white 2.7
blue 2.8
10 Name Pts Rank
red 1.7
white 1.8
blue 2.6

BOYS U12 FINAL

11 Name Pts Rank
red 1.9
white 1.10
blue 2.9
yellow 2.10

choose a draw :

OPEN LONGBOARD SEMI-FINAL

01 Name Pts Rank
red ZOLTEN POULSEN
white KAPENA KUAILANI
blue JEREMY HANSEN
yellow HENRY MCNAMARA
green
black
02 Name Pts Rank
red BELLA KUAIALANI
white CHRISLYN SIMPSONKANE
blue JOEY DEWATER
yellow SOCHI HENDERSON
green JONAH DAYOAN
black

OPEN LONGBOARD FINAL

03 Name Pts Rank
red 1.1
white 1.2
blue 2.1
yellow 2.2
green 3.1
black 3.2

choose a draw :

BOYS 12-13 Round 01

01 Name Pts Rank
red KAHLIL PINERESCHOOLY
white MEMPHIS BROWN
blue SETH JUCKER
yellow
02 Name Pts Rank
red KANOA KUAILANI
white JOHNNY MAHAN
blue NAHUEL MESSERA
yellow
03 Name Pts Rank
red CONNER BEAVER
white MATIAS BANTO
blue EDDIE KRAMER
yellow
04 Name Pts Rank
red KADEN AWAD
white CHASE LEE
blue BRENNAN LUTZ
yellow DOMINIC ANDREWS
05 Name Pts Rank
red BODE DAVIS
white KAI NELSON
blue LOUIS FOSBINDER
yellow KADEN PRITCHARD

BOYS 12-13 Round 02

06 Name Pts Rank
red 1.1
white 1.2
blue 2.3
07 Name Pts Rank
red 1.3
white 1.4
blue 2.5
08 Name Pts Rank
red 1.5
white 2.1
blue 2.2
yellow 2.4

BOYS 12-13 SEMI-FINAL

09 Name Pts Rank
red 1.6
white 2.7
blue 2.8
10 Name Pts Rank
red 1.7
white 1.8
blue 2.6

BOYS 12-13 FINAL

11 Name Pts Rank
red 1.9
white 1.10
blue 2.9
yellow 2.10

choose a draw :

GIRLS 12-13 FINAL

01 Name Pts Rank
red JULLIET JUCKER
white AYLA DAIAN
blue MIKAIA BARNES
yellow